מה אהבתי בחודש
אפריל 2017

חודש אפריל ללא כל ספק היה חודש לא פשוט, עבורי הוא עסק בהתגברות על קשיים והתבגרות. מצד אחד חגגתי החודש את יום הולדתי ה-21, אך מצד שני חוויתי אובדן גדול של אישה יקרה ומאוד חשובה לי. כרגע אני מנסה להתגבר ולהתמודד עם החיים בצורה יצירתית, ובאופן כללי אם יש מסר אחד שהחודש הזה מציב הוא שהחיים קצרים יש לנצל אותם ולעשות מה שטוב בשבילי, לעמוד על שלי, להשלים עם העבר, לא לפחד, ולבקש עזרה כשצריך.

April Favorites 2017 sapir ashkenazi מה אהבתי בחודש אפריל ספיר אשכנזי סאפסטייל Sapstyle Monthly Favorites

בתחום האופנה- אהבתי במיוחד את נעלי העקב שחורות שלי מחברת ביאנקה. נעליים סופר נוחות שיש לי בארון כבר כמה שנים, הן בעלות פלטפורמה גבוהה שגם מקטינה את שיפוע העקב וגם נותנת מראה אג'י ואמיץ במיוחד.

רישיון נהיגה- החודש הוצאתי סוף סוף רישיון נהיגה, ולמרות שנהיגה עדיין אינה הפעילות החביבה עלי, אני מתרגשת מהעצמאות שהיא מאפשרת.


בתחום המוזיקה- אהבתי במיוחד את השיר Green Light של הזמרת Lorde שיר קצבי עם קליפ יפיפה מבחינה צבעונית.
הוא נתן לי בוסט של ביטחון ושמחה בהליכת הבוקר ללימודים דבר שאני מאמינה שכל אחד צריך בעיקר לפני שהיום מתחיל רשמית.

סדרת טלוויזיה- החודש צפיתי בסדרה של נטפליקס "Girl Boss". הסדרה מבוססת על סיפור חייה של סופיה אמרוסו המייסדת של חברת האופנה "נאסטי גאל". זאת הפעם הראשונה מזה זמן רב שאהבתי סידרה ולא התחברתי לדמות הראשית כלל, ליהפך היא אתגרה, הרגיזה ולא בגלל שמדובר בדמות של נבל אלא בנערה צעירה ומרדנית.

טאטי- במסגרת חגיגות יום ההולדת יצאנו לארוחה משפחתית במסעדת טאטי, ביסטרו מקסים עם מנות מיוחדות. שם הזמנתי את המנה "ניוקי בזוקה"- ניוקי גבינת עיזים, ברוטב שמנת וסלק עם גבינה כחולה אליה פיתחתי חיבה מיוחדת בזמן האחרון.

במהלך החודש ובעיקר אחרי יום ההולדת שלי השתדלתי להיות עסוקה, בכיתי הרבה, נעזרתי בחברים ובפעילויות שונות כדי להתמודד עם הכאב, כך יצא שבמהלך חודש אפריל הייתי בבאוולינג פעם עם המשפחה ופעם עם חברים, יצאתי עם חבר להחליק על הקרח, יצאתי לצייר בפארק, הלכתי לסרט היפה והחיה, יצאתי לבר עם חברים ורצתי כמה שהיה אפשר.

עכשיו אני רוצה לשמוע מכם, מה עשיתם בחודש אפריל?
האם יצא לכם לנסות חלק מהדברים שאהבתי החודש?
ומה הם הדברים שאתם אהבתם ונהניתם מהם במשך החודש?

!אני אשמח לשמוע מכם על הכל

 -Sapir-