הדייט הראשון שלי - 2013

ביום שישי אחד בשעה 9 יצאו נער ונערה לסרט לדייט ראשון. בשבילי זה היה הדייט הראשון אי פעם וכך בקיץ 2013 בגיל 17 עשיתי זאת, יצאתי לדייט. זה היה כל מה שקיוויתי שזה יהיה, כמעט מושלם. כשהגעתי לקולנוע עליתי במעלה המדרגות וחיפשתי פרצוף מוכר. שלחתי לבחור איתו יצאתי הודעה "אני פה" שנענתה מיד בתשובה "אני מאחורייך" הרגשתי כאילו אני בסרט, היו לי פרפרים בבטן הסתובבתי והבטתי לאחור הוא עמד בתחתית גרם המדרגות והביט לכיווני. ניסיתי להרגע אבל הלב שלי דפק מהר (מותר להתרגש בפעמים ראשונות לא?..) הוא עלה במדרגות וניגש לחבק אותי אני בתגובה להתרגשות והבלבול נופפתי ביד ואמרתי "היי" ונוצר חיבוק/ ניפוף קצת מוזר וקצת מביך… את הכרטיסים לסרט כל אחד קנה לעצמו והוא קנה לי מים. נכנסנו לסרט. דברנו בתחילת הסרט ובמהלך הסרט פחות. הוא שאל אותי אם קר לי כמה פעמים ולבסוף אמר "אני אחממם אותך" פחדתי מהנפת היד הטפשית שמלוווה בפיהוק מאולץ למזלי זה לא היה כך. הוא נשען לחבק אותי ואני נשענתי לו על הכתף. הוא ליטף את הכתף שלי גישש לאחוז ביידי זה היה נחמד חמוד וכייפי. ברגע של הנשיקה בסרט לא התנשקנו (אני מניחה שאני פשוט לא טיפוס כזה).היה לו צחוק יפה שבסופו הוא הסתכל למטה ויישר את מבטו ממני לסרט. אחר כך הסתובבנו באזור ודיברנו. השעה הייתה מאוחרת והכרזתי שאני צריכה ללכת הוא חיכה איתי עד שאספו אותי ואני אמרתי "היה לי ממש כייף". נשענתי לכיוונו ונתתי לו נשיקה על הלחי. הוא ענה שגם לו היה כייף. אני עדיין לא יודעת איך הוא חזר לביתו מכיוון שהוא סירב לספר לי. בכל מקרה הדייט הראשון שלי היה הצלחה וכך כולנו צריכים לזכור את הדייט הראשון שלנו כחוויה מהנה מיוחדת וראשונית.

my first date sapir ashkenazi הדייט הראשון שלי 2013 סאפסטייל sapstyle ךןכקדאטךק לייפסטייל

בגלל שזה היה הדייט הראשון שלי ובגלל שלא היו לי חוויות קודמות להתבסס עליהן, למדתי כמה דברים שכדי לשים לב אליהם לפניי דייט ולעשותם. אז הנה כמה דברים שמומלץ לזכור לפניי דייט:

* להתקלח: לחפוף את הראש לשטוף את הגוף במים וסבון.

* לשים בושם שמריח טוב ואפילו לשאול חברה איך את מריחה כדי לברר שאכן את רעננה ומוכנה.

* לצחצח שיניים.

* לשתות מים.

*לסדר את הצפורניים (כדי שלא יהיה לק על כמה אצבעות ועל אחרות לא יהיה).

* להסיר שיער מהרגלים ומבתי השחי.

* ללכת לשרותים (למקרה שלא ימצאו שרותים באזור).

* לברר שאת והדייט שלך יודעים את שעת המפגש ואת המיקום (זה בהחלט טפשי מיותר ולא נעים להגיע למקום הלא נכון או בזמן הלא נכון).

* ללבוש משהו יפה ונוח לא משהו חגגי מדי.

* לחשוב על נושאי שיחה אוניברסליים עליהם אפשר לדבר.

* לוודא שיש דרך לחזור מהדייט ושמישהו מודע לכך שיצאת, לאן יצאת ועם מי.

* לוודא שיש בתיק: סוכריות מנטה, אודם (אם את שמת אודם), פלפון טעון וכסף. 

?עכשיו אני רוצה לשמוע אתכן איך היה הדייט הראשון שלכם?, ומה הם הטיפים שלך לדייטים

!אני אשמח לשמוע מכם על הכל

-Sapir-