החלקים הכי טובים
של שנת 2022

אני לא מאמינה ששנת 2022 הגיע לסיומה, אני חייבת להודות שהיו רגעים השנה שהרגשתי שהזמן לא זז ורק איחלתי להגיע הנה, אבל עכשיו אני מסתכלת לאחור עם לא מעט נוסטלגיה. למדתי המון על עצמי השנה, ובאופן כללי למדתי המון על העולם. אני רוצה לחלוק אתכם את הרגעים הטובים ביותר מהשנה הקודמת, רגעים שאנצור לנצח ואנסה לשחזר גם בשנה הבאה! מקווה שתהנו מהסרטון הקצר ומהכתבה, ומאחלת לכם שנה קסומה!

1 .No

החוויה המדהימה הראשונה של השנה שלי היא הטיול עם תום למנצ'סטר ולונדון. תום ואני בחרנו לטוס בחודש פברואר למנצ'סטר זה התחיל מקניית כרטיסים להופעה של The Kooks. בלונדון כבר הייתי מאוהבת אבל את מנצ'סטר הכרתי לראשונה השנה והתאהבתי. הטיול היה שבוע של הופעות, מוזיאונים, ברים ואוכל טוב ואני כל כך מתגעגעת לשם! (יום אחד אני מקווה גם לגור בלונדון או במנצ'סטר). אז מה הלקח לשנה הקרובה? לטייל עוד עם תום, בארץ ובעולם ולהרבות בחוויות שמעשירות ומשמחות אותי עם אנשים שמשמחים אותי.

2 .No

במספר שתיים אני מציינת את העבודה שהייתה לי בשנה שעברה. אומנם אינני עובדת שם יותר אבל זה היה חלק מאוד משמעותי ואינטנסיבי מהשנה שלי. סוף סוף מצאתי עבודה שעניינה אותי ולמדתי בה המון! עבודה שהייתה בשכר הוגן ואומנם מאוד דורשת וקשה אבל מאוד מעניינת. אני מאוד שמחה על הזמן שהיה לי שם ועל הכלים שרכשתי.

3 .No

מספר שלוש מוקדש לכל בעלי החיים שביליתי במחיצתם השנה. לפני כמה שנים החלטתי לעשות צעד בהתמודדות שלי עם OCD ולהתחיל להוציא את הכלב של חברים שלי לטיולים באופן קבוע. אם לומר  את האמת לא ידעתי איך אני אסתדר עם זה, היה לי חלום שיום אחד יהיה לי כלב משלי וחשבתי שלהוציא את נאנו לטיולים תהיה דרך להתמודד עם האתגרים של גידול בעל חיים, חוסר שליטה, והתמודדות עם דברים מגעילים כמו צרכים, ולכלוך. לא ידעתי עד כמה אני אתאהב בנאנו הקטן. למעשה כשהתחלתי לעבוד במשרה מלאה הלב שלי טיפה נשבר והתגעגעתי אליו נורא, ואפילו קפצתי לבקר אותו. אף פעם לא הייתה לי מערכת חסים כזו עם בעלי חיים. הטיולים עם נאנו לימדו אותי איך אהבה ואמפתיה הם כלים מדהימים להתמודדות עם OCD, ואיך לומדים להיות יותר בסדר עם לכלוך והצדדים המבולגנים שבחיים ולחיות לצידם קצת יותר בשלום.

4 .No

מספר ארבע שמור לצריכת תרבות שלצערי השנה הייתה קטנה מהרגיל. הלכתי רק לכמה הצגות בודדות, ביקרתי בשני מוזיאונים בארץ ועוד כמה בלונדון ומנצ'סטר. ייצרתי אמנות, אבל גם לזה היה לי פחות זמן להקדיש. השנה אני ארצה לתת יותר מקום ליצירה, תערוכות, הצגות וכו'… זה משהו שתמיד נותן לי המון השראה ואהבה לחיים.

5 .No

ואחרון חביב, מספר חמש, אני מציינת את הזמן שביליתי עם חברים ומשפחה. בשנה שעברה אחותי הקטנה גלגול עברה לגור עם בן הזוג שלה. מאז הבנתי כמה לא מובן מאליו הזמן שאני מעבירה עם אנשים שאני אוהבת וכמה קשה לתאם פגישות בין אנשים עם לוחות זמנים מאוד שונים כשהם כבר לא גרים יחד. בכלל, בזמן הקורונה התחלתי מאוד להתכנס בעצמי ולא ליזום מפגשים חברתיים והחרדה או תחושת האי נוחות עדיין מאוד נוכחת כשזה מגיע למפגש עם חברים ואפילו עם משפחה. השנה אני מאחלת לעצמי להרחיב את אזור הנוחות שלי ולנסות ליהנות גם מדברים שעדיין לא נוח לי לעשות או מעייפים אותי.

עכשיו אני רוצה לשמוע מכם, מה היו החלקים הכי טובים של 2022?
למה אתם הכי מצפים השנה, ומה הם המטרות שלכם לשנה הקרובה?
אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולעקוב אחרי בכל הפלטפורמות והרשתות כאן.
אם אתם רוצים לשמוע על המטרות שלי לשנה החדשה אתם מוזמנים ללחוץ כאן.
מאחלת לכם שנה מדהימה ומלאת הרפתקאות!

 -Sapir-