יום האהבה אופנה וסיפורים

בגדים מזכירים לנו אירועים מהחיים בהם לבשנו אותם, תקופות שונות וצדדים שונים באישיות שלנו, מי היינו ומי רצינו להיות. לפעמים אני מרגישה שהבגדים סופגים את האירועים בהם הם נלבשו ומקבלים משמעות וסנטימנט חדש. אני זוכרת מה לבשתי ואיך הרגשתי באירועים מסוימים כמו הגשת עבודות חשובות באוניברסיטה,  מסיבות, דייטים, חגים, ימים ראשונים, ראיונות עבודה, עבודות ועוד… בשבילי תלבושות נטענות במשמעות מסוימת וקשורות בחוויות שרכשתי כשלבשתי אותן.

כשזה מגיע ליום האהבה אני חושבת שקל להיסחף בפנטזיה שמוכרים לנו. וכן, יום האהבה הוא ללא ספק  חגיגה שיווקית. אני מאמינה שרבים כמוני נסחפים בסיפורי אהבה מושלמים, ובפנטזיות על דייטים מדהימים ושוכחים שבדרך לאהבה יש הרבה קשיים. קשיים כמו שברון לב, משברים, טעיות, ניסויים, למידה, ותחזוק שוטף של מערכת יחסים בריאה עם הכלה, קבלה והבנה אחד של השנייה. אני רוצה להדגיש שאני באמת הראשונה שבעד לחגוג את ההישגים וההצלחות שלנו, אני חושבת שלחגוג דבר כמו חברות, זוגיות, רומנטיקה ואהבה זה דבר קסום ויפיפה. מה שאני לא רוצה הוא שזה יבוא במחיר של למכור אשליה של "האחד" או "שלמות" כי אהבה מגיעה בהמון דרכים וצורות מערכות יחסים מכל סוג הן עבודה, ולא תמיד עבודה קלה, לפעמים עוברים משברים ונכווים עד שמגיעים למערכת יחסים ששווה את התחזוקה והעבודה. 
אני מאחלת לכולכם חג אהבה שמח ונוצץ! ומנצלת את ההזדמנות להיזכר דרך התלבושות ב"ספיריות" השונות מן העבר, ובסיפורים השונים שהובילו אותי להווה הזה והפכו אותי לספיר שאני היום.

עכשיו אני רוצה לשמוע מכם, מה היא תלבושת אחת שחקוקה לכם בראש ובאיזה אירוע? 
אשמח לדעת אם ואיך אתם חוגגים את יום האהבה? ובכלל מה שלומכם בימים אלה?
כמו תמיד, אני אשמח לשמוע מכם על הכל! 

-Sapir-