אתם בוחרים, אני לובשת

כל פעם אבקש ממישהו אחר לבחור פריטים מארון הבגדים שלי, לשלב אותם לכדי תלבושת שהם חושבים שהיא יפה, מיוחדת ומשקפת אותם. לפרק הראשון בחרתי בגל אחותי הקטנה והחברה הכי טובה שלי. גל קטנה ממני בשנתיים, כיום משרתת בצה"ל מסגרת שלא מאפשרת יותר מידי הבעה אישית ואינדיבידואליות. ביקשתי ממנה לתאר את הסטייל שלה ולספר קצת על עצמה ועל מקורות ההשראה שלה.

איך אנחנו מכירות?
סיפור מצחיק, זה היה לקראת פורים, הלכתי לחנות תחפושות ושתינו הושטנו יד לשפם המזויף באותו הרגע, זה היה מאוד רומנטי. לא. אנחנו אחיות-"Mi casa su casa".

ספרי לי קצת על עצמך:
אני בת 19, "גיקית" גאה, אוהבת אנימה, מנגה, קומיקסים של DC ו- SAGA, ולקרוא. יש לי אהבה מאוד גדולה לאומנות- כתיבה, ציור, בישול. אני חונכת בפנימייה צבאית ואני פמיניסטית.

איך את מגדירה את הסטייל שלך?
אז… מה שאני בדרך כלל הולכת עליו זה T- SHIRT של קומיקס או של סרטי מיאזאקי שאני אוהבת ומכנסי ג'ינס צמודים. אני הולכת עם שמלות, בעיקר כשאין לי כוח לתאם מכנסיים וחולצה או כשאני רוצה להראות BOSS. 

ספרי לי קצת על מקורות ההשראה שלך:
אז… יש לי בעיה עם לבוש שהוא מאוד GIRLY, אני מרגישה מאוד לא בנוח איתו. אני מרגישה הכי טוב בג'ינס T- SHIRT בעיקר כאלה של סדרות או סרטים שאני אוהבת. אני מרגישה שזה גורם לבגדים להיות בעלי משמעות בשבילי, ככה זה יותר סנטימנטלי. האנשים היחידים שאני יכולה לחשוב עליהם שעושים את זה הם דמויות מהמפץ הגדול, יש לי בעיה עם הסדרה הזו אז זה לא בדיוק מקור השראה.

מה הם פרטים שתמיד נמצא אצלך בארון?
מכנס צמוד כלשהו ומשהו שחור, שחור זו אהבה.

You Choose I Wear gal גל ספיר אשכנזי סאפסטייל SapStyle Sapir ashkenazi fashion אופנה אתם בוחרים מה אני לובשת
You Choose I Wear gal גל ספיר אשכנזי סאפסטייל SapStyle Sapir ashkenazi fashion אופנה אתם בוחרים מה אני לובשת
You Choose I Wear gal גל ספיר אשכנזי סאפסטייל SapStyle Sapir ashkenazi fashion אופנה אתם בוחרים מה אני לובשת

למה בחרת את התלבושת הזו, תארי אותה:
בחרתי בבגדים שמייצגים בכל מיני דרכים אישה חזקה. המחשבה שלי מאחורי  התלבושת הייתה שהיא חייבת להיות גם נשית וגם עוצמתית. הדבר הראשון שבחרתי לספיר היה החולצה של וונדר וימן- דמות של אישה חזקה, שרירית, חכמה והיא האישה היחידה "משלושת הגדולים" בקומיקסים של DC (וונדר וומן, באטמן וסופר מאן), היא שווה להם בעוצמתה ובמבנה גוף שרירי וחזק. החולצה בצבעים שחור ואפור- צבעים מאוד סקסיים, בעיניי חשוב מאוד לשלב בין סקסיות ועוצמה, לבטא את החיבור בין נשיות, סקסיות וכוח. בתור מכנסיים בחרתי במכנסי ג'ינס שהתחילו כמכנסי עבודה משתלב עם הנושא של כוח ועצמאות. הג'ינס שבחרתי הוא קצר ובעל גזרה גבוהה- שני אלמנטיים שמבליטים את מבנה הגוף הנשי. בחרתי בגרב אפור נוצץ, כהמשכיות לחולצה האפורה ולנשיות כנושא. הנעליים שבחרתי הן מגפוני עקב שחורות- נעל שמאזנת בעייני נשיות ועצומה. בחרתי בנדנה אדומה לשער כאקססוריז בשילוב קוקו גבוהה שמתכתב עם הפוסטר המפורסם של אישה עם בנדנה ומתחתיה הכיתוב,"we can do it"  לסיום לק ואודם אדומים בגוון זהה, צבע חזק, סקסי, נשי וחסר כל התנצלות.

מי היית רוצה שיעצב את התלבושת הבאה?
מעניין אותי לראות מה אחד האקסים שלך יבחר בשבילך ללבוש.

עכשיו אני רוצה לשמוע מכם, מי אתם רוצים שיבחר עבורי תלבושת חדשה מתוך ארון הבגדים שלי, מה חשבתם על התלבושת של גל אחותי, ואם יכולתם לבקש מכל דמות דמיונית, מן העבר ובכלל לבחור לכם תלבושת למי הייתם פונים? 
מוזמנים ליצור איתי קשר ולעקוב אחרי בכל הפלטפורמות והרשתות כאן.
אני אשמח לשמוע מכם על הכל!

-Sapir-